Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Puławy 1 Janowiec Radomska 1


PNA placówki: 24-123
Miejscowość: Janowiec
Ulica: Radomska 1
Gmina: Janowiec
Powiat: puławski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Janowiec. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Janowiec usługi

W budynku poczty Janowiec możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Janowiec zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Janowiec, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Janowiec obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Janowiec godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Janowiec możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Janowiec są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Janowiec

Poczta w miejscowości Janowiec umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 270

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 07:47:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy