Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Puławy 1 Stefana Żeromskiego 21


PNA placówki: 24-100
Miejscowość: Puławy
Ulica: Stefana Żeromskiego 21
Gmina: Puławy
Powiat: puławski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Puławy. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Puławy usługi

W budynku poczty Puławy możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Puławy zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Puławy, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Puławy obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Puławy godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Puławy możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Puławy są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 510

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 16:04:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy