Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Racibórz Hetmana Jana Karola Chodkiewicza 36


PNA placówki: 47-400
Miejscowość: Racibórz
Ulica: Hetmana Jana Karola Chodkiewicza 36
Gmina: Racibórz
Powiat: raciborski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Racibórz - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Racibórz.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Racibórz

Za pomocą poczty Racibórz można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Racibórz zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Racibórz

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Racibórz są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Racibórz pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Racibórz umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 414

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 15:09:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy