Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Racibórz Opawska 124 A/5


PNA placówki: 47-403
Miejscowość: Racibórz
Ulica: Opawska 124 A/5
Gmina: Racibórz
Powiat: raciborski
Województwo: śląskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Racibórz. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Racibórz

Poczta Polska punkt Racibórz udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Racibórz umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Racibórz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Racibórz zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Racibórz we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Racibórz godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Śledzenie paczek Racibórz

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Racibórz jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 277

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 07:49:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy