Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ruda Śląska 1 Wolności 8


PNA placówki: 41-700
Miejscowość: Ruda Śląska
Ulica: Wolności 8
Gmina: Ruda Śląska
Powiat: Ruda Śląska
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Ruda Śląska. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Ruda Śląska usługi

W budynku poczty Ruda Śląska możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Ruda Śląska zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Ruda Śląska, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Ruda Śląska obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Ruda Śląska godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Ruda Śląska możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Ruda Śląska są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 274

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 11:13:11

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy