Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ruda Śląska 7 Radoszowska 126


PNA placówki: 41-707
Miejscowość: Ruda Śląska
Ulica: Radoszowska 126
Gmina: Ruda Śląska
Powiat: Ruda Śląska
Województwo: śląskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Ruda Śląska. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Ruda Śląska wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Ruda Śląska daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Ruda Śląska

Poczta Polska Ruda Śląska jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Ruda Śląska godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Ruda Śląska w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Ruda Śląska?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Ruda Śląska można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Ruda Śląska i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Śledzenie paczek Ruda Śląska

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Ruda Śląska jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 299

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 23:49:58

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy