Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Ruda Śląska 12 Konstantego Latki 2


PNA placówki: 41-714
Miejscowość: Ruda Śląska
Ulica: Konstantego Latki 2
Gmina: Ruda Śląska
Powiat: Ruda Śląska
Województwo: śląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Ruda Śląska? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Ruda Śląska wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Ruda Śląska doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ruda Śląska godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Ruda Śląska są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Ruda Śląska, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Ruda Śląska wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Ruda Śląska dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 329

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 16:04:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy