Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Sępólno Wielkie Sępolno Wielkie 55


PNA placówki: 78-425
Miejscowość: Sępolno Wielkie 55
Gmina: Biały Bór
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska Sępolno Wielkie – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Sępolno Wielkie

Usługi Poczty Polskiej w mieście Sępolno Wielkie

Poczta Polska w mieście Sępolno Wielkie jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Sępolno Wielkie stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Sępolno Wielkie to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Sępolno Wielkie jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Sępolno Wielkie godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Sępolno Wielkie działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Sępolno Wielkie mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Sępolno Wielkie, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Poczta Polska Sępolno Wielkie kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Sępolno Wielkie ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Sępolno Wielkie. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 217

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 05:17:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy