Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Szczecinek 1 Karlińska 19


PNA placówki: 78-404
Miejscowość: Szczecinek
Ulica: Karlińska 19
Gmina: Szczecinek
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Szczecinek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Szczecinek – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Szczecinek oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Szczecinek gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Szczecinek Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Szczecinek są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Szczecinek jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Szczecinek przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 454

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 01:09:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy