Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Stary Chwalim 39


PNA placówki: 78-460
Miejscowość: Stary Chwalim 39
Gmina: Barwice
Powiat: szczecinecki
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Stary Chwalim - aktualne godziny otwarcia placówki oraz dane adresowe. Skorzystaj z oferty usług Poczty Polskiej w Stary Chwalim.

Poczta Polska Stary Chwalim dostępne usługi

Placówka Pocztowa Stary Chwalim oferuje możliwość wysyłki listów, paczek czy też przesyłek. Poczta Polska zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczenie paczki bez naruszenia przesyłanych przedmiotów.

Godziny otwarcia Poczta Stary Chwalim

Poczta Stary Chwalim to miejsce, w którym można załatwić wiele spraw związanych z pocztą, takich jak nadawanie i odbieranie przesyłek, opłacanie rachunków czy rejestracja przesyłek kurierskich. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Stary Chwalim są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz świąt. Dlatego też zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką, aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi – poczta Stary Chwalim

Poczta w mieście Stary Chwalim udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Stary Chwalim, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 240

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 09:07:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy