Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Słupsk Romana Dmowskiego 10


PNA placówki: 76-208
Miejscowość: Słupsk
Ulica: Romana Dmowskiego 10
Gmina: Słupsk
Powiat: Słupsk
Województwo: pomorskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Słupsk? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Słupsk wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Słupsk doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Słupsk godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Słupsk są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Słupsk, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Słupsk

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Słupsk jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 311

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 01:33:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy