Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Słupsk 12 Wita Stwosza 14


PNA placówki: 76-215
Miejscowość: Słupsk
Ulica: Wita Stwosza 14
Gmina: Słupsk
Powiat: Słupsk
Województwo: pomorskie

W Słupsk znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Słupsk – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Słupsk klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Słupsk oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Słupsk godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Słupsk najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Słupsk w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Słupsk?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Słupsk można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Słupsk i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 816

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:37:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy