Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Słupsk 8 Józefa Piłsudskiego 5c


PNA placówki: 76-206
Miejscowość: Słupsk
Ulica: Józefa Piłsudskiego 5c
Gmina: Słupsk
Powiat: Słupsk
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Słupsk. Godziny otwarcia placówki w Słupsk i dane adresowe.

Poczta Polska Słupsk usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Słupsk uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Słupsk zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Słupsk Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Słupsk działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Słupsk godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Słupsk dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 261

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 20:01:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy