Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Słupsk Maurycego Mochnackiego 1


PNA placówki: 76-222
Miejscowość: Słupsk
Ulica: Maurycego Mochnackiego 1
Gmina: Słupsk
Powiat: Słupsk
Województwo: pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Słupsk | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska na terenie miejscowosci Słupsk

Placówka poczty polskiej w swojej ofercie oferuje między innymi: doręczenie listów, paczek i przesyłek, nadanie przesyłek priorytetowych, usługi kurierskie czy też opłacenie bieżących rachunków w lokalnej placówce.

Nadaj list polecony Poczty Polskiej

Chcesz wysłać list z miasta Słupsk? Sprawdzoną metodą na szybkie przesłanie wiadomości w miejsce docelowe są listy polecone Poczty Polskiej. Nadanie listu jest możliwe w każdej placówce poczty. Wizyta w oddziale jest koniecznością, jeżeli nadawca chce otrzymać potwierdzenie odbioru wysłanej wiadomości. Poczta Polska zapewnia szybki transport korespondencji na terenie całej Polski. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki i wyślij list polecony z miasta Słupsk.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Słupsk

Chcesz nadać przesyłkę w Słupsk bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Słupsk. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Słupsk umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 248

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 09:19:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy