Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Sosnowiec 1 3 Maja 24


PNA placówki: 41-200
Miejscowość: Sosnowiec
Ulica: 3 Maja 24
Gmina: Sosnowiec
Powiat: Sosnowiec
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Sosnowiec. Godziny otwarcia placówki w Sosnowiec i dane adresowe.

Poczta Polska Sosnowiec usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Sosnowiec uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Sosnowiec zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Sosnowiec Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Sosnowiec działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Sosnowiec godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Sosnowiec daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 373

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 20:59:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy