Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Sosnowiec Gwiezdna 8c


PNA placówki: 41-219
Miejscowość: Sosnowiec
Ulica: Gwiezdna 8c
Gmina: Sosnowiec
Powiat: Sosnowiec
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Sosnowiec. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Sosnowiec usługi

W budynku poczty Sosnowiec możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Sosnowiec zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Sosnowiec, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Sosnowiec obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Sosnowiec godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Sosnowiec możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Sosnowiec są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Sosnowiec

Poczta na terenie miasta Sosnowiec daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Sosnowiec, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 358

Ostatnio przeglądane: 2024-04-21 23:13:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy