Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sosnowiec 19 Gabrieli Zapolskiej 10B


PNA placówki: 41-218
Miejscowość: Sosnowiec
Ulica: Gabrieli Zapolskiej 10B
Gmina: Sosnowiec
Powiat: Sosnowiec
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Sosnowiec - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia.

Poczta Polska Sosnowiec

Placówka pocztowa Sosnowiec oferuję wiele usług pocztowych. Między innymi w ofercie można znaleźć wysyłkę i doręczanie listów, przesyłek lub paczek. Z usług można korzystać w godzinach otwarcia placówek.

Godziny pracy poczty polskiej

Placówka poczty polskiej w mieście [miasto] pracuje w godzinach dostosowanych do potrzeb mieszkańców. Dzięki temu możliwe jest załatwienie spraw w oddziale w dogodnym dla siebie czasie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki pocztowej poniżej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Sosnowiec dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Sosnowiec potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Sosnowiec znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Sosnowiec daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 401

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 20:21:43

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy