Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sosnowiec 5 Złota 1


PNA placówki: 41-205
Miejscowość: Sosnowiec
Ulica: Złota 1
Gmina: Sosnowiec
Powiat: Sosnowiec
Województwo: śląskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Sosnowiec. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Sosnowiec wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Sosnowiec daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Sosnowiec

Poczta Polska Sosnowiec jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Sosnowiec godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Sosnowiec w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Sosnowiec jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 428

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 20:57:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy