Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Sosnowiec 19 Stanisława Witkiewicza 14


PNA placówki: 41-207
Miejscowość: Sosnowiec
Ulica: Stanisława Witkiewicza 14
Gmina: Sosnowiec
Powiat: Sosnowiec
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Sosnowiec - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Sosnowiec Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Sosnowiec. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Sosnowiec godziny otwarcia

Poczta Polska Sosnowiec działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Sosnowiec w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Sosnowiec może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Sosnowiec godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Sosnowiec

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Sosnowiec jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 197

Ostatnio przeglądane: 2024-03-01 07:50:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy