Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Stargard 1 Szczecińska 71


PNA placówki: 73-100
Miejscowość: Stargard
Ulica: Szczecińska 71
Gmina: Stargard
Powiat: stargardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska Stargard – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Stargard

Usługi Poczty Polskiej w mieście Stargard

Poczta Polska w mieście Stargard jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Stargard stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Stargard to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Stargard jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Stargard godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Stargard działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Stargard mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Stargard, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Poczta Polska Stargard – sprawdź swoją paczkę

Poczta na terenie miasta Stargard umożliwia sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się nasza paczka. Informacje można uzyskać za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Wpisując numer nadany przez pocztę w mieście Stargard paczce, wyświetlone zostaną informacje o jej aktualnym położeniu. Jeśli wystąpią jakieś pytania lub wątpliwości, można skontaktować się z jednostką, jaką jest Poczta Polska Stargard.


Liczba wyświetleń: 452

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 16:24:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy