Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Stawiszyn Zamkowa 1


PNA placówki: 62-820
Miejscowość: Stawiszyn
Ulica: Zamkowa 1
Gmina: Stawiszyn
Powiat: kaliski
Województwo: wielkopolskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Stawiszyn | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Stawiszyn

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Stawiszyn oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Stawiszyn zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Stawiszyn godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Stawiszyn są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Stawiszyn jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Stawiszyn

Poczta na terenie miasta Stawiszyn daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Stawiszynie, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 273

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 16:49:13

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy