Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Chełmce 5


PNA placówki: 62-860
Miejscowość: Chełmce 5
Gmina: Opatówek
Powiat: kaliski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Chełmce. Godziny otwarcia placówki w Chełmce i dane adresowe.

Poczta Polska Chełmce usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Chełmce uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Chełmce zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Chełmce Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Chełmce działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Chełmce godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Poczta Polska Chełmce kontrola przesyłki

Każdy klient nadający przesyłkę z poczty Chełmce ma wgląd w drogę, którą przebyła jego paczka. W celu sprawdzenia aktualnego miejsca położenia paczki należy udać się na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać odpowiednią zakładkę.

Kolejnym krokiem jest wpisanie numer listu przewozowego znajdującego się na druku przekazanym do klienta przez pracownika Poczty Polskiej Chełmce. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania oraz ewentualne opóźnienia w dostarczeniu. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta za pomocą dostępnych na stronie kontaktów lub odwiedzić najbliższe biuro pocztowe w celu uzyskania pomocy.


Liczba wyświetleń: 284

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 09:08:54

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy