Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Szamotuły Ostroróg Wroniecka 10


PNA placówki: 64-500
Miejscowość: Ostroróg
Ulica: Wroniecka 10
Gmina: Ostroróg
Powiat: szamotulski
Województwo: wielkopolskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Ostroróg? Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Ostroróg

Usługi, z jakich możemy skorzystać w punkcie poczty Ostroróg to między innymi możliwość wysyłki paczek, listów, czy też przesyłek. W celu znalezienia więcej informacji warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ostroróg godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostroróg są podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Ostroróg działa od poniedziałku do piątku od rana do godzin wieczornych. Godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostroróg zostały dostosowane tak aby każdy klient mógł zrealizować formalności w dowolnym czasie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Ostroróg

Poczta na terenie miasta Ostroróg daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Ostrorogu, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 324

Ostatnio przeglądane: 2024-03-01 15:31:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy