Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wronki Poznańska 54


PNA placówki: 64-510
Miejscowość: Wronki
Ulica: Poznańska 54
Gmina: Wronki
Powiat: szamotulski
Województwo: wielkopolskie

Jeśli mieszkasz w Wronki, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Wronki

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Wronki. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Wronki godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Wronki godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Wronki działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Wronki mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Wronki przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane do wysyłki

W celu nadania przesyłki z oddziału Poczty Polskiej Wronkipotrzebne będą niezbędne dane do wysyłki. Bez określenia dokładnego adresu list czy paczka nie będzie mógł dotrzeć do adresata i nastąpi zwrot do nadawcy. Informacje takie jak kod pocztowy znajdziesz w serwisie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Wronki daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 288

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 00:56:04

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy