Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ślemień rynek Rynek 9


PNA placówki: 34-323
Miejscowość: Ślemień
Ulica: rynek Rynek 9
Gmina: Ślemień
Powiat: żywiecki
Województwo: śląskie

Szybko i sprawnie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Ślemień. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Ślemień wszystkie dostępne usługi

Placówka pocztowa w mieście Ślemień daje klientowi szereg usług wysyłkowych, począwszy od listów, poprzez paczki i przesyłki. W celu zdobycia informacji warto odwiedzić stronę poczta-polska.info.pl.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Ślemień

Poczta Polska Ślemień jest otwarta w godzinach umożliwiających każdemu zrealizowanie swoich spraw. W dni robocze Poczta Polska Ślemień godziny otwarcia ustaliła odpowiednio, aby wszyscy interesanci byli w stanie skorzystać z oferowanych usług. Jednakże warto pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia placówki mogą się różnić od pozostałych dni tygodnia, dlatego zalecamy kontakt z placówką w Poczty Polskiej Ślemień w celu uzyskania aktualnych informacji o godzinach otwarcia.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Każdy klient może śledzić swoją paczkę dzięki usłudze emonitornig. Poczta polska oferuję tę usługę na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy podmiot zainteresowany śledzeniem paczki może dokładnie przeanalizować trasę swojej przesyłki i na bieżąco sprawdzać gdzie się aktualnie znajduje. Jak skorzystać z trackingu? Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki i wprowadzić nadany numer przesyłki, który może różnić się formatem w zależności od rodzaju paczki.


Liczba wyświetleń: 303

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 06:45:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy