Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Węgierska Górka Zielona 41


PNA placówki: 34-350
Miejscowość: Węgierska Górka
Ulica: Zielona 41
Gmina: Węgierska Górka
Powiat: żywiecki
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Węgierska Górka - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Emonitoring Poczty Polskiej Węgierska Górka

Emonitornig poczta to usługa umożliwiająca śledzenie paczek oraz przesyłek. Poczta polska daje możliwość sprawdzenia online gdzie znajduje się aktualnie paczka. Każdy zainteresowany, korzystając ze strony internetowej poczty może monitorować przesyłki na terenie kraju.

Godziny otwarcia placówki Węgierska Górka

Godziny otwarcia placówki dostosowane i uwarunkowane są według potrzeb lokalnych klientów, tak aby każdy mógł wygodnie skorzystać z usług. Godziny mogą się różnić w okresach np. świątecznych. Dlatego warto skontaktować się z placówką lub sprawdzić godziny na stronie internetowej poczta-polska.info.pl

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Węgierska Górka

Poczta na terenie miasta Węgierska Górka daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Węgierska Górka, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 276

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:46:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy