Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Międzybrodzie Bialskie Strażacka 9


PNA placówki: 34-312
Miejscowość: Międzybrodzie Bialskie
Ulica: Strażacka 9
Gmina: Czernichów
Powiat: żywiecki
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Międzybrodzie Bialskie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Międzybrodzie Bialskie – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Międzybrodzie Bialskie oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Międzybrodzie Bialskie gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Międzybrodzie Bialskie Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Międzybrodzie Bialskie są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Międzybrodzie Bialskie jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Międzybrodzie Bialskie przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Międzybrodzie Bialskie bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Międzybrodzie Bialskie. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledź paczkę Międzybrodzie Bialskie

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz to sprawdzić przez usługi Poczty Polskiej w mieście Międzybrodzie Bialskie. Wpisz numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, aby poznać aktualne położenie paczki. Trzeba pamiętać, że użytkownicy mogą tylko ustalić ostatni punkt pocztowy lub sortownię, gdzie paczka się pojawiła, nie mogą śledzić trasy na bieżąco. Trudniej jest też śledzić przesyłki zagraniczne, w takim przypadku trzeba skorzystać z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 390

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 19:00:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy