Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Żywiec Zielona 3


PNA placówki: 34-301
Miejscowość: Żywiec
Ulica: Zielona 3
Gmina: Żywiec
Powiat: żywiecki
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Żywiec | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Żywiec

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Żywiec oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Żywiec zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Żywiec godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Żywiec są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Żywiec jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Żywiec daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 258

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 02:00:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy