Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Łodygowice Lipowa Wiejska 40


PNA placówki: 34-324
Miejscowość: Lipowa
Ulica: Wiejska 40
Gmina: Lipowa
Powiat: żywiecki
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Lipowa. Godziny otwarcia placówki w Lipowa i dane adresowe.

Poczta Polska Lipowa usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Lipowa uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Lipowa zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Lipowa Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Lipowa działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Lipowa godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Lipowa dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Lipowa potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Lipowa znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Lipowa dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 320

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 11:33:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy