Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Świecie nad Wisłą 1 Drzycim Kościelna 2b


PNA placówki: 86-140
Miejscowość: Drzycim
Ulica: Kościelna 2b
Gmina: Drzycim
Powiat: świecki
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Drzycim. Godziny otwarcia placówki w Drzycim i dane adresowe.

Poczta Polska Drzycim usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Drzycim uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Drzycim zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Drzycim Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Drzycim działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Drzycim godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Drzycim

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Drzycim usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 299

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 17:29:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy