Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wadowice Tomice Wadowicka 24


PNA placówki: 34-104
Miejscowość: Tomice
Ulica: Wadowicka 24
Gmina: Tomice
Powiat: wadowicki
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Tomice. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Tomice usługi

W budynku poczty Tomice możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Tomice zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Tomice, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Tomice obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Tomice godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Tomice możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Tomice są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Tomice daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 1085

Ostatnio przeglądane: 2024-04-23 20:36:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy