Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 131 Warszawa (Praga-Południe) Szkoły Orląt 4


PNA placówki: 03-996
Miejscowość: Warszawa (Praga-Południe)
Ulica: Szkoły Orląt 4
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Warszawa (Praga-Południe). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) usługi

W budynku poczty Warszawa (Praga-Południe) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Warszawa (Praga-Południe) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Warszawa (Praga-Południe), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Warszawa (Praga-Południe) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Warszawa (Praga-Południe) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Warszawa (Praga-Południe) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Warszawa (Praga-Południe) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Warszawa (Praga-Południe) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Warszawa (Praga-Południe) do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 254

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:30:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy