Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Włocławek Cyganka 15


PNA placówki: 87-813
Miejscowość: Włocławek
Ulica: Cyganka 15
Gmina: Włocławek
Powiat: Włocławek
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Włocławek. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Włocławek usługi

W budynku poczty Włocławek możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Włocławek zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Włocławek, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Włocławek obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Włocławek godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Włocławek możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Włocławek są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 236

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:25:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy