Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Włocławek 13 Żurawia 22


PNA placówki: 87-822
Miejscowość: Włocławek
Ulica: Żurawia 22
Gmina: Włocławek
Powiat: Włocławek
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Włocławek. Godziny otwarcia placówki w Włocławek i dane adresowe.

Poczta Polska Włocławek usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Włocławek uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Włocławek zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Włocławek Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Włocławek działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Włocławek godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 304

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 15:50:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy