Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Wydział Terenowy Transportu Włocławek Polna 7/9


PNA placówki: 87-800
Miejscowość: Włocławek
Ulica: Polna 7/9
Gmina: Włocławek
Powiat: Włocławek
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Włocławek. Godziny otwarcia placówki w Włocławek i dane adresowe.

Poczta Polska Włocławek usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Włocławek uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Włocławek zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Włocławek Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Włocławek działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Włocławek godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring Poczta Polska Włocławek

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Włocławek jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 361

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 20:24:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy