Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Włocławek 1 Przedmiejska 5


PNA placówki: 87-818
Miejscowość: Włocławek
Ulica: Przedmiejska 5
Gmina: Włocławek
Powiat: Włocławek
Województwo: kujawsko-pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Włocławek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Włocławek – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Włocławek oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Włocławek gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Włocławek Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Włocławek są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Włocławek jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Włocławek przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Włocławek

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Włocławek może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Włocławek.


Liczba wyświetleń: 291

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 21:05:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy