Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole) Bolesława Krzywoustego 126


PNA placówki: 51-311
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
Ulica: Bolesława Krzywoustego 126
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Psie Pole) zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Usługi oferowane przez Pocztę Polską Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Usługi wysyłkowe, jakie umożliwia nam punkt poczty Wrocław (Wrocław-Psie Pole) to między innymi możliwość wysłania paczek, listów czy przesyłek. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) godziny otwarcia

Obecnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Psie Pole) są takie same od poniedziałku do piątku i pozostają niezmienne. Są one dostosowane do potrzeb klientów, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w wygodnym dla siebie czasie. Jednak należy pamiętać, że w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Psie Pole) mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Warto więc sprawdzić aktualny harmonogram pracy przed wizytą w placówce, aby uniknąć nieoczekiwanych sytuacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Wrocław (Wrocław-Psie Pole). Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole) umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 602

Ostatnio przeglądane: 2023-03-23 21:53:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy