Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wrocław 38 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) Icchaka Lejba Pereca 26-28


PNA placówki: 53-432
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
Ulica: Icchaka Lejba Pereca 26-28
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Z Pocztą Polską w Wrocław (Wrocław-Fabryczna) wysyłanie przesyłek jest proste i szybkie. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Oferowane usługi Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Poczta Polska punkt Wrocław (Wrocław-Fabryczna) daje osobie zainteresowanej możliwość wysyłania listów, paczek i przesyłek. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) godziny otwarcia

Aby sprawdzić godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Fabryczna), warto skontaktować się bezpośrednio z placówką. Zazwyczaj poczta jest otwarta od poniedziałku do piątku w podobnych godzinach, jednak w soboty godziny otwarcia mogą być inne. Placówka może aktualizować i dostosowywać swoje godziny otwarcia do potrzeb klientów korzystających z jej usług. Dodatkowo Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) godziny otwarcia ustanowiła na tyle szerokie, że każdy interesant jest w stanie zrealizować formalności w dogodnym terminie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Poczta na terenie miasta Wrocław (Wrocław-Fabryczna) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Fabryczna), umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 390

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:30:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy