Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wrocław 60 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) Sarbinowska 23-25


PNA placówki: 54-318
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
Ulica: Sarbinowska 23-25
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Fabryczna) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Fabryczna).

Poczta Wrocław (Wrocław-Fabryczna) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Wrocław (Wrocław-Fabryczna) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Wrocław (Wrocław-Fabryczna) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Fabryczna) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Wrocław (Wrocław-Fabryczna), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Fabryczna) może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Wrocław (Wrocław-Fabryczna).


Liczba wyświetleń: 350

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 01:20:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy