Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wrocław 67 Wrocław (Wrocław-Krzyki) Semaforowa 14


PNA placówki: 52-116
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Krzyki)
Ulica: Semaforowa 14
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Krzyki) | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Wrocław (Wrocław-Krzyki)

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Wrocław (Wrocław-Krzyki) oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki) zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Wrocław (Wrocław-Krzyki) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Wrocław (Wrocław-Krzyki) są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Krzyki) jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki) dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Wrocław (Wrocław-Krzyki) potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Wrocław (Wrocław-Krzyki) znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Wrocław (Wrocław-Krzyki) umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 94

Ostatnio przeglądane: 2023-03-25 12:25:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy