Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wrocław Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Sienkiewicza bn


PNA placówki: 50-388
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Śródmieście)
Ulica: Henryka Sienkiewicza bn
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Śródmieście). Godziny otwarcia placówki w Wrocław (Wrocław-Śródmieście) i dane adresowe.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Śródmieście) usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Śródmieście) uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Wrocław (Wrocław-Śródmieście) zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Śródmieście) działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Śródmieście) godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Wrocław (Wrocław-Śródmieście) należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Śródmieście) daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 272

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 12:23:41

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy