Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wrocław 57 Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) Stefana Czarnieckiego 15


PNA placówki: 53-638
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)
Ulica: Stefana Czarnieckiego 15
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Stare Miasto). Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) usługi

W budynku poczty Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 393

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 10:46:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy