Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wrocław Wrocław (Wrocław-Psie Pole) Kowalska 72


PNA placówki: 51-424
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
Ulica: Kowalska 72
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Psie Pole) | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Wrocław (Wrocław-Psie Pole) oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Wrocław (Wrocław-Psie Pole) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Wrocław (Wrocław-Psie Pole) są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Psie Pole) jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 257

Ostatnio przeglądane: 2024-02-20 20:31:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy