Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wrocław 49 Wrocław (Wrocław-Psie Pole) al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 10


PNA placówki: 51-161
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
Ulica: al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 10
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Psie Pole). Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Dostępne usługi Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Poczta mieszcząca się w miejscowości Wrocław (Wrocław-Psie Pole) daje wiele możliwości, między innymi możliwość wysłania listów, paczek, a także przesyłek. Placówka poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole) jest gwarancją pewnego dostarczenia paczki do odbiorcy w idealnym stanie.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Psie Pole) są stałe przez cały tydzień. Oznacza to, że placówka jest otwarta o tej samej porze od poniedziałku do piątku. Należy jednak pamiętać, że w niektóre dni świąteczne godziny otwarcia mogą się różnić. W takich przypadkach informacja o zmianie godzin otwarcia jest zwykle umieszczana na stronie internetowej placówki pocztowej lub wywieszana w widocznym miejscu w budynku poczty. Aktualnie obowiązujące w jednostce Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Poczta w miejscowości Wrocław (Wrocław-Psie Pole) umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 847

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 13:02:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy