Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wrocław 68 Wrocław (Wrocław-Krzyki) Stanisława Małachowskiego 1-9


PNA placówki: 50-000
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Krzyki)
Ulica: Stanisława Małachowskiego 1-9
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz wysłać przesyłkę? Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Krzyki). Sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki) – świadczone usługi

Placówka poczty świadczy dla klientów usługi takie jak wysyłka listów, paczek oraz przesyłek. Zapewnia również jak najszybsze doręczenie korespondencji do odbiorcy. Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki) świadczy szeroki zakres usług związanych z pocztą, które są dostosowane do potrzeb klientów. W placówce można nadawać i odbierać listy, paczki oraz przesyłki kurierskie. Poczta Polska gwarantuje szybkie i bezpieczne doręczenie korespondencji do adresata, niezależnie od tego, czy mieszka on w Polsce, czy za granicą.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Wrocław (Wrocław-Krzyki) są przygotowane tak, aby każdy mógł zrealizować swoje sprawy pocztowe w dogodnym dla siebie momencie. W tygodniu godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Krzyki) są takie same i na tyle długie, że każdy z pewnością zdąży załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Warto jednak pamiętać, że w soboty oraz w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia, dlatego też zaleca się weryfikację informacji dotyczących harmonogramu pracy z obsługą klienta Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki)

Poczta na terenie miasta Wrocław (Wrocław-Krzyki) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Wrocław (Wrocław-Krzyki), umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 867

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 10:40:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy