Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wrocław 20 Wrocław (Wrocław-Krzyki) Skibowa 5


PNA placówki: 52-229
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Krzyki)
Ulica: Skibowa 5
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Krzyki)? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki) wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Wrocław (Wrocław-Krzyki) doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki) godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki) są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Krzyki), zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 277

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 03:00:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy