Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wrocław Wrocław (Wrocław-Krzyki) al. gen. Józefa Hallera 52


PNA placówki: 53-324
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Krzyki)
Ulica: al. gen. Józefa Hallera 52
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Jeśli mieszkasz w Wrocław (Wrocław-Krzyki), skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki)

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Krzyki). Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki) godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Wrocław (Wrocław-Krzyki) godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Krzyki) działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Wrocław (Wrocław-Krzyki) mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Krzyki) przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych Wrocław (Wrocław-Krzyki)

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Wrocław (Wrocław-Krzyki) jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 367

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 00:28:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy