Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wrocław 49 Wrocław (Wrocław-Psie Pole) Korzenna 14


PNA placówki: 51-180
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
Ulica: Korzenna 14
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Psie Pole) oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Psie Pole).

Poczta Wrocław (Wrocław-Psie Pole) oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Wrocław (Wrocław-Psie Pole) oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Wrocław (Wrocław-Psie Pole) twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole) to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Psie Pole) są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Wrocław (Wrocław-Psie Pole), który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) śledzenie przesyłek

Placówka poczty Wrocław (Wrocław-Psie Pole) umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Wrocław (Wrocław-Psie Pole).


Liczba wyświetleń: 385

Ostatnio przeglądane: 2024-03-01 10:45:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy