Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wrocław 3 Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) Ruska 45


PNA placówki: 50-131
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)
Ulica: Ruska 45
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Stare Miasto). Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 357

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 02:29:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy