Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wrocław 49 Wrocław (Wrocław-Psie Pole) Henryka Michała Kamieńskiego 92


PNA placówki: 51-187
Miejscowość: Wrocław (Wrocław-Psie Pole)
Ulica: Henryka Michała Kamieńskiego 92
Gmina: Wrocław
Powiat: Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Znajdź najbliższą placówkę Poczty Polskiej w Wrocław (Wrocław-Psie Pole) i skorzystaj z oferowanych usług. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i cennik.

Poczta Polska usługi na terenie miasta Wrocław (Wrocław-Psie Pole)

Możliwość wysłania paczek, listów, a także przesyłek pocztowych, jaką oferuje punkt poczty Wrocław (Wrocław-Psie Pole) jest niewątpliwie bardzo wygodną opcją dla wszystkich klientów. Sprawdź aktualne informacje o cenniku na stronie pocz-polska.info.pl

Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole) są zazwyczaj niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w podobnym czasie od poniedziałku do piątku, umożliwiając klientom realizację swoich potrzeb w dogodnym dla nich czasie. Natomiast w soboty godziny otwarcia Poczty Polskiej Wrocław (Wrocław-Psie Pole) mogą ulec zmianie. Warto więc sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą na poczcie w mieście Wrocław (Wrocław-Psie Pole). W niektórych przypadkach Poczta Polska Wrocław (Wrocław-Psie Pole) może być zamknięta w soboty, zwłaszcza w okresie świątecznym. W takim przypadku warto skontaktować się z placówką telefonicznie lub sprawdzić informacje na stronie internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Wrocław (Wrocław-Psie Pole) udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 3375

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 20:59:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy